Nasze biuro ma duże doświadczenie w prowadzeniu usług księgowych dla prawników i kancelarii prawnych.
Z powodzeniem zajmujemy się obsługą rachunkową adwokatów, radców prawnych, notariuszy i innych.
Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania dla Twojej działalności gospodarczej.

Obsługa księgowości kancelarii prawnych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przy całej zawiłości wciąż zmieniających się przepisów prawnikom potrzebna jest współpraca oparta na jasnych i przejrzystych zasadach. Jeżeli szukasz biura, któremu możesz powierzyć swoją księgowość, kwestie kadr i płac to jesteś we właściwym miejscu. Możesz na nas polegać również podczas zatrudniania personelu do kancelarii, zadbamy o wszystkie dokumenty.

W ramach naszej współpracy z prawnikami oferujemy:

  • kontakt stacjonarny,
  • kontakt w pełni lub częściowo zdalny z wykorzystaniem wideokonferencji, systemu chmurowego itp.,
  • możliwość dostarczania dokumentów on-line – za pośrednictwem dysku,
  • program do wystawiania faktur w cenie usługi.

Planujesz założyć własną działalność? Zrób to szybko i bez stresu. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci na każdym etapie oraz ustalimy, która forma działalności gospodarczej będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Dla Twojej wygody udostępniamy bezpłatny program do fakturowania. Dzięki prowadzeniu księgowości online wszystkie dokumenty masz w jednym miejscu i w każdej chwili możesz do nich zaglądać. Liczysz na indywidualne podejście oraz szybki kontakt? Jesteś we właściwym miejscu.

Doradztwo podatkowe i księgowe

Decydując się na nasze usługi i księgowość dla prawników oprócz mniejszej ilości obowiązków, oszczędzają Państwo czas, który cyklicznie trzeba poświęcić na aktualizację wiedzy o podatkach. Zapewniamy również pełne doradztwo w sprawach takich jak kadry i płace, księgowość, obsługa prawna. Kancelarie prawne i prawnicy, powierzając nam swój biznes, mogą być pewni, że nasze działania są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami.

Prawnicy niestety nie mogą korzystać ze zwolnienia podmiotowego oraz innych udogodnień podatkowych. Nasi księgowi mogą zaproponować np. rozliczenie według skali podatkowej czy podatek liniowy. Chcąc rozliczać się tą metodę, księgowy powinien złożyć odpowiednie pismo, które zostaje przekazane do Urzędu Skarbowego. Doskonale wiemy, jak wygląda praca z ważnymi instytucjami jak banki, urzędy czy ZUS. Wybierając nasze usługi odciążymy Państwa z wizyt w urzędzie, czy pilnowania dokumentacji. 

Księgowość dla kancelarii prawnych

Wiemy, jak ważny jest wybór odpowiednich usług księgowości i kadr dla kancelarii prawnych i prawników.
Dlatego zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, którzy są stale do Twojej dyspozycji. Naszym wspólnym celem jest jak najlepsza współpraca i relacja oparta na partnerstwie oraz przejrzystych warunkach. Jednak, aby wspólnie dążyć do zapewnienia jak najlepszego środowiska do prowadzenia Twojej działalności, musimy współdziałać. Nie bez powodu F. D. Roosevelt miał bowiem w zwyczaju mówić o współpracy:

“Zbieganie się razem to początek. 
Trzymanie się razem to postęp. 
Wspólna praca to sukces.”

Współpracę z naszym biurem rachunkowym wyróżnia szybki kontakt oraz terminowość. Dodatkowo stale prowadzimy anonimową analizę wśród naszych Klientów, aby dowiedzieć się, które obszary naszych usług można ulepszyć. Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na sugestie, a to wszystko w celu zapewnienia jak najlepszych usług. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie ponieważ wiemy, że tylko przy takim podejściu możemy stać się liderami na rynku usług księgowych. Masz pytania? Zastanawiasz się nad optymalizacją kosztów Twojego biznesu? Napisz do nas, a znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Nasze biuro rachunkowe realizuje usługi księgowości dla IT oraz branży medycznej.

Dlaczego obsługę księgowości kancelarii prawnych warto zlecić na zewnątrz?

Większość kancelarii prawnych zleca na zewnątrz obsługę księgową i rachunkową. To dlatego, że księgowość branży prawnej różni się od innych działalności. Istnieje wiele rodzajów transakcji, które muszą być rejestrowane, a zasady dotyczące tego, jak te transakcje mają być rejestrowane, są bardzo wymagające. Outsourcing do profesjonalnej firmy księgowej zapewnia, że wszystkie transakcje są rejestrowane prawidłowo i zgodnie z prawem.

Jak wybrać dobre biuro podatkowe?

Przy wyborze biura rachunkowego należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Wielkość firmy, lokalizacja, oferowane usługi, indywidualne podejście do każdego klienta i pobierane opłaty to ważne czynniki. Nie warto wybierać najtańszego biura a kierować się przede wszystkim stosunkiem jakości do ceny i zakresu otrzymanych usług. Wiele biur podatkowych dodatkowo oferuje pomoc w obszarze kadr i fachowe doradztwo prawnego. Należy również wziąć pod uwagę doświadczenie i kwalifikacje pracowników. Najlepszym sposobem na znalezienie dobrego biura rachunkowego jest poproszenie o rekomendacje od przyjaciół lub współpracowników biznesowych.

Co wyróżnia nasze biuro rachunkowe?

Księgowość dla prawników i adwokatów to przede wszystkim zapewnienie Państwu spokoju i bezpieczeństwa prawnego. Nasza współpraca z klientami rozpoczyna się od szczegółowej analizy ich działalności. Dzięki temu możemy dobrać odpowiednie narzędzia i podjąć korzystne dla Państwa działania. Personalizowane podejście do Klientów jest podstawą do satysfakcjonującej współpracy z naszymi partnerami.

Jesteśmy zawsze gotowi

Wyślij zapytanie