Księgowość medyczna

Nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowe dla przedsiębiorców z branży medycznej. Do grona naszych klientów należą mi.in. lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, fizjoterapeuci oraz innych pracowników służby zdrowia. Posiadamy siedzibę w Katowicach oraz Bytomiu, jeżeli chcesz uzyskać poradę lub porozmawiać o swojej działalności – zapraszamy do naszego biura.

Księgowość i kadry dla branży medycznej w Katowicach

Dobrze wiemy, że zawód medyka wiąże się z dużą częstotliwością występowania sytuacji awaryjnych. Dla działalności o tak nieprzewidywalnym charakterze potrzeba zatem kontrahentów, z którymi  możliwe jest kształtowanie elastycznej i dopasowanej do zmieniającej się rzeczywistości relacji. Takim właśnie kontrahentem jest nasze profesjonalne biuro rachunkowe.

Wiemy, że nie masz czasu na prowadzenie rozliczeń, dokumentacji ZUS czy dokumentacji księgowej w ramach prowadzonej działalności. I my to rozumiemy.
Dlatego zapewniamy księgowość dla lekarzy tak, aby kwestie księgowości zajmowały, jak najmniej czasu.

Jak wygląda współpraca?

Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza.
Wybierz najlepszą formę współpracy:

  • kontakt stacjonarny w Katowicach lub Bytomiu,
  • kontakt w pełni lub częściowo zdalny z wykorzystaniem wideokonferencji, systemu chmurowego itp.,
  • możliwość dostarczania dokumentów on-line – za pośrednictwem dysku,
  • program do wystawiania faktur w cenie usługi,

Co więcej, zapewniamy kompleksową pomoc w założeniu firmy. Wesprzemy Cię w trudach związanych z rozpoczęciem działalności i udowodnimy, że nie taki diabeł straszny, jak go malują! Możesz liczyć na pełne doradztwo i profesjonalizm. Mając na uwadze Twoją wygodę, udostępniamy bezpłatne narzędzie do fakturowania. Dzięki temu wszystkie dokumenty będą w jednym miejscu. Zapewniamy najwyższą jakość usług, co potwierdzają opinie naszych Klientów.

Profesjonalna księgowość dla lekarzy w Katowicach

W trakcie naszej współpracy postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z prowadzoną działalnością. Prowadzenie księgowości dla lekarzy i branży medycznej należy wykonywać z najwyższą starannością. Jeżeli zależy Ci na szybkim kontakcie oraz świetnych warunkach współpracy – jesteś we właściwym miejscu. Będziemy reprezentować Cię przed zakładem ubezpieczeń społecznych oraz pomagać w rozwiązywaniu specyficznych dla branży medycznej problemów.

Wiemy, że sama decyzja o zleceniu realizacji usług księgowych do biura rachunkowego ma istotne znaczenie dla prowadzonej działalności. Najważniejsza jest jednak relacja pomiędzy Klientem a biurem – relacja oparta na partnerstwie i przejrzystości. To, czy będziesz odczuwał zadowolenie ze świadczonych przez nas usług, w dużej mierze zależy od tego, czy fundamentem naszej relacji będzie współpraca.

Ogromnie zależy nam na opinii Klientów na temat naszej współpracy. Dlatego też co roku przeprowadzamy anonimową ankietę wśród naszych Klientów, aby dowiedzieć się, jak oceniają naszą współpracę, jak zmieniają się ich potrzeby i co jeszcze moglibyśmy zrobić, aby jak najbardziej dostosować się do ich oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać współpracę z naszym biurem rachunkowym?

Nasze biuro rachunkowe wyróżnia się bogatym doświadczeniem w świadczeniu usług z obszarów branży medycznej. Posiadamy zespół księgowych, którzy znają unikalne potrzeby finansowe praktyk medycznych. Możemy wyręczyć Cię we wszystkich aspektach Twoich finansów, od księgowości i płac do przygotowania podatków i pomocy kadrowej. Dopiero zaczynasz? Pomożemy Ci założyć własną działalność gospodarczą idealną do specyfikacji Twojego biznesu. Kompleksowo poprowadzimy Twoją księgowość i odpowiemy na każde pytanie – również w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Świadczymy usługi księgowe od wielu lat, możesz nam zaufać.

Księgowość dla lekarzy w Katowicach – czy warto?

Osoby pracujące w branży medycznej coraz rzadziej prowadzą rachunkowość na własną rękę. Dlaczego? Wybierają profesjonalne usługi księgowe. To dla większości dużo wygodniejsza opcja, mało kto ma odpowiednią wiedzę i czas umożliwiające bezbłędne prowadzenie firmy w zakresie księgowości. Warto mieć świadomość, że za błędy jesteśmy w pełni odpowiedzialni.

Nasze biuro rachunkowe realizuje również kompleksowe usługi dla branży prawniczej oraz IT.

Jesteśmy zawsze gotowi

Wyślij zapytanie